Openingstijden

Openingstijden College Style

College Style Kampen
College Style Kampen

Adres
Oudestraat 15, 8261 CC Kampen

Telefoon winkel
038 333 37 46

E-mail
kampen@collegestyle.nl

Openingstijden:
GESLOTEN  Maandag
10:00-17:30  Dinsdag
10:00-17:30  Woensdag
10:00-17:30  Donderdag
10:00-17:30  Vrijdag
10:00-17:00  Zaterdag
 
College Style Kootwijkerbroek
College Style Kootwijkerbroek

Adres
Veluweweg 18, 3774 BM Kootwijkerbroek

Telefoon winkel
0342 443 540

E-mail
kootwijkerbroek@collegestyle.nl

Openingstijden:
Gesloten       Maandag
10:00-17:00  Dinsdag
10:00-17:00  Woensdag
10:00-17:00  Donderdag
10:00-17:00  Vrijdag
10:00-17:00  Zaterdag
 
College Style Barneveld
College Style Barneveld

Adres
Langstraat 54, 3771 BH Barneveld

Telefoon winkel
0342 408 765

E-mail
barneveld@collegestyle.nl

Openingstijden:
13:00-17.30  Maandag
09:30-17:30  Dinsdag
09:30-17:30  Woensdag
09:30-17:30  Donderdag
09:30-20:00  Vrijdag
09:30-17:00  Zaterdag
 
College Style Rhenen
College Style Rhenen

Adres
Frederik van de Paltshof 33, 3911 LA Rhenen

Telefoon winkel
0317 617 046

E-mail
rhenen@collegestyle.nl

Openingstijden:
Gesloten       Maandag
10.00-17:00  Dinsdag
10.00-17:00  Woensdag
10.00-17:00  Donderdag
10.00-17:00  Vrijdag
10.00-17:00  Zaterdag

 
College Style Zeist
College Style Zeist

Adres
Slotlaan 230, 3701 TG Zeist 

Telefoon winkel
030 307 43 58

E-mail
zeist@collegestyle.nl

Openingstijden:
Gesloten       Maandag
10:00-17:00  Dinsdag
10:00-17:00  Woensdag
10:00-17:00  Donderdag
10:00-17:00  Vrijdag
10:00-17:00  Zaterdag
 
College Style Leerdam
College Style Leerdam

Adres
Vlieskant 14, 4141 CL Leerdam

Telefoon winkel
034 563 18 38

E-mail
leerdam@collegestyle.nl

Openingstijden:
Gesloten       Maandag
09:30-17:00  Dinsdag
09:30-17:00  Woensdag
09:30-17:00  Donderdag
09:30-17:00  Vrijdag
09:30-17:00  Zaterdag
 
College Style Woerden
College Style Woerden

Adres
Kerkplein 9 , 3441 BG Woerden

Telefoon winkel
0348 508 134

E-mail
woerden@collegestyle.nl

Openingstijden:
Gesloten      Maandag
11:00-17:00  Dinsdag
11:00-17:00  Woensdag
11:00-17:00  Donderdag
11:00-17:00  Vrijdag
11:00-17:00  Zaterdag


 
College Style Katwijk
College Style Katwijk

Adres
Princestraat 27, 2225 EZ Katwijk

Telefoon winkel
071 401 50 76

E-mail
katwijk@collegestyle.nl

Openingstijden:
Gesloten       Maandag
10:00-17:00  Dinsdag
10:00-17:00  Woensdag
10:00-17:00  Donderdag
10:00-17:00  Vrijdag
10:00-17:00  Zaterdag
 
College Style Oegstgeest
College Style Oegstgeest

Adres
De Kempenaerstraat 28, 2341 GM Oegstgeest 

Telefoon winkel
071 341 1958

E-mail
oegstgeest@collegestyle.nl

Openingstijden:
Gesloten       Maandag
11:00-17:00  Dinsdag
11:00-17:00  Woensdag
11:00-17:00  Donderdag
11:00-17:00  Vrijdag
11:00-17:00  Zaterdag
 
College Style Alblasserdam
College Style Alblasserdam

Adres
Scheldeplein 13, 2953 EV Alblasserdam

Telefoon winkel
078 691 65 20

E-mail
alblasserdam@collegestyle.nl

Openingstijden:
Gesloten       Maandag
11:00-17:00  Dinsdag
11:00-17:00  Woensdag
11:00-17:00  Donderdag
11:00-17:00  Vrijdag
11:00-17:00  Zaterdag
 
College Style Oud-Beijerland
College Style Oud-Beijerland

Adres
Oost-Voorstraat 18, 3262 JE Oud-Beijerland

Telefoon winkel
0186- 640 544

E-mail
oudbeijerland@collegestyle.nl

Openingstijden:
Gesloten       Maandag
11:00-17:00  Dinsdag
11:00-17:00  Woensdag
11:00-17:00  Donderdag
11:00-17:00  Vrijdag
11:00-17:00  Zaterdag

 
College Style Zierikzee
College Style Zierikzee

Adres
Appelmarkt 4, 4301 CA Zierikzee

Telefoon winkel
011 172 88 00

E-mail
zierikzee@collegestyle.nl

Openingstijden:
13:00-17:30  Maandag
09:30-17:30  Dinsdag
09:30-17:30  Woensdag
09:30-17:30  Donderdag
09:30-17:30  Vrijdag
09:30-17:00  Zaterdag

 
College Style Goes
College Style Goes

Adres
Lange Vorststraat 65, 4461JM Goes 

Telefoon winkel
0113-287784

E-mail
goes@collegestyle.nl

Openingstijden:
Gesloten       Maandag
10:00-17:00  Dinsdag
10:00-17:00  Woensdag
10:00-17:00  Donderdag
10:00-17:00  Vrijdag
10:00-17:00  Zaterdag